UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel szkolny z okazji zbliżającej się 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę obchodzony 11 listopada.

W apelu udział wzięli uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły. W pierwszej części spotkania wszyscy w skupieniu i ciszy wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych minionych lat zaprezentowanych przez uczniów.

Następnie uczestnicy apelu obejrzeli prezentację multimedialną na temat Święta Niepodległości w Polsce, przygotowaną przez nauczyciela historii p. Sylwestra Walaska. Prezentacja w ciekawy i obrazowy sposób przedstawiła losy naszej Ojczyzny, począwszy od zaborów, a skończywszy na roku 1918. Spotkanie, zakończone słodkim poczęstunkiem, cieszyło się dużym zainteresowaniem i zaciekawieniem uczestników.

Gallery with ID 57 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.