ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Kto jest dzieci przyjacielem?  Mały miś!  Kto tajemnic zna tak wiele? Mały miś! Miś choć mały, choć  nieśmiały,       wielkie serce w sobie ma.           Pocieszyciel doskonały, każdy misia swego ma.

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. W piątek, 24 listopada pluszowe misie „przybyły” do przedszkola ze swoimi właścicielami, aby bawić się i świętować.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków. Każdy przedszkolak przedstawił swojego ulubieńca i powiedział o nim kilka słów. Następnie rozpoczęły się tańce i zabawy z misiami przy piosenkach. Jednak największą atrakcją tego dnia był „prawdziwy” duży miś Puchatek, który najpierw zapukał do drzwi przedszkola, a potem przywitał się z dziećmi ze szkoły. Jego postać wywarła na nas ogromne wrażenie. Najpierw gość zadał nam kilka zagadek, a następnie zaprosiliśmy go do wspólnych zabaw. Miś przygotował dla nas wiele słodkich niespodzianek. Obejrzeliśmy także bajkę o Troskliwych Misiach, a później  mogliśmy pokolorować  wybranego przez siebie  bohatera.

To był dzień pełen emocji. Za rok znów spotkamy się w tym gronie, bo jak się okazuje moda na misie nie przemija. Zawsze będą najlepszymi przytulankami w radości i smutku.

Gallery with ID 70 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.