KINO W NASZEJ SZKOLE

Dziś, 15 stycznia w naszej szkole było kino objazdowe. Obejrzeliśmy pełen humoru i fantazji  film pt ,,Emotki”, którego akcja rozgrywa się w Tekstopolis – mieście, w którym mieszkają i pracują emotki. Ich metropolia tętni życiem, a każda z emotków ma wyznaczone zadanie do wykonania i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda – z wyjątkiem Minka, energicznej, nieposkromionej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie uczucia. Kiedy okazuje się, że miasto Tekstopolis może lec w gruzach z powodu nieznanego dotąd błędu aplikacji, Minka z dwojgiem przyjaciół – Piątką i hakerką Matrix próbują powstrzymać zbliżającą się katastrofę.

Następnie w ramach realizowanego w naszej szkole programu profilaktyczno – prewencyjnego „Raz, dwa trzy – bądź bezpieczny i Ty”   odbyła się projekcja filmu profilaktycznego pt. ,,Bezpieczna droga”. Film ten pokazał nam różne sytuacje oraz przypominał zasady bezpiecznego zachowania się na drodze. Podkreślił, jak ważne jest o tej porze roku noszenie znaczków odblaskowych. Uczulał na właściwe zachowania na ulicy. Wszystkie wskazówki wzięliśmy sobie do serca i będziemy je stosować w praktyce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.