APEL Z OKAZJI ROCZNICY ZBRODNI KATYŃSKIEJ I KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

9 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżającej się 78 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej i 8 Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej. W apelu udział wzięli uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły.

W pierwszej części spotkania wszyscy w skupieniu i ciszy wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych nawiązujących do tych tragicznych wydarzeń dla Polski. Następnie uczestnicy apelu obejrzeli prezentację multimedialną na temat dokonanej na Polakach Zbrodni Katyńskiej i związanej z tym wydarzeniem Katastrofy Smoleńskiej, którą przygotował i omówił nauczyciel historii.

Dla uczniów naszej szkoły apel był doskonałą lekcją patriotyzmu przypominającą o historii naszego narodu.

Gallery with ID 151 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.