UPADEK TO NIE PRZYPADEK

29 maja przybyli do nas mili goście z KRUS z Pińczowa – kierownik placówki p. Agnieszka Strączek i p. Agata Materek  z prezentami dla uczniów i podziękowaniem złożonym na ręce pani dyrektor za udział  w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Jak się okazało praca naszej koleżanki z klasy IV Zuzanny Modrzewieckiej szczególnie wyróżniała się wśród innych i przeszła do kolejnego etapu, tym razem wojewódzkiego.

Prace wykonywane przez uczestników konkursu, dotyczyły jednego  tematu – upadków stanowiących grupę zdarzeń wypadkowych najczęściej występujących w gospodarstwach rolnych.  Były one oceniane według następujących kryteriów: zgodność z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie, walory estetyczne pracy oraz oryginalność, pomysłowość w zobrazowaniu przesłania konkursu. Konkurencja była ogromna, dlatego tym bardziej cieszymy się z sukcesu naszej koleżanki Zuzi, którą czeka 12 czerwca wyjazd do Kielc po odbiór nagrody na etapie wojewódzkim.

Nie sposób też nie wspomnieć o sukcesie Dawida Kurczyny z klasy I, który na etapie powiatowym zdobył wyróżnienie.

  Jesteśmy z Nich dumni, serdecznie Im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.