LAUREATKA KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO

Miło nam donieść, że dzisiaj, 12 czerwca w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach miało miejsce rozstrzygnięcie wojewódzkiego etapu konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy”, który organizowany jest przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego współorganizowany z Państwową Inspekcją Pracy, oddziałem terenowym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Kielcach oraz świętokrzyską policją.

 Wśród autorów najlepszych prac z każdego powiatu oraz z województwa znalazła się praca Zuzanny Modrzewieckiej z klasy IV.

Zuzia zdobyła I miejsce na etapie wojewódzkim, a jej praca wraz z dwoma innymi została przesłana  na krajowy finał konkursu do Warszawy.

Uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji Konkursu odbędzie się 15 czerwca  w Sali Odczytowej Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie,  a udział w nim weźmie nasza  Laureatka wraz z rodzicami oraz  Kierownikiem Placówki KRUS w Pińczowie panią Agnieszkę Strączek, która towarzyszyła nam i w dzisiejszej uroczystości. Zuzi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.