PRZEDSZKOLAKI W „DZIECIĘCEJ KRAINIE QUADÓW”

W poniedziałek, 11 czerwca nasze przedszkolaki wybrały się do „Dziecięcej Krainy Quadów” w Kamedułach. Na miejscu czekało na nas wiele ciekawych atrakcji.
Największą niespodzianką był profesjonalny tor quadowy . Dzieci wyposażone w specjalne kaski i kamizelki świetnie radziły sobie z prowadzeniem tych pojazdów. Starszaki chętnie korzystały z parku linowego (mini), gdzie mogły wykazać się sprytem i niezwykłą sprawnością fizyczną. Dużym zainteresowaniem cieszył się Multiplay Krokodyl oraz basen suche kulki. Tam można było poszaleć do woli. Młodsze przedszkolaki chętnie przebywały na plaży w stylu hawajskim ze wspaniałym placem zabawa. Niektórym do gustu przypadła bardzo przytulna chatka Baby Jagi.

Po szaleństwach przyszedł czas na odpoczynek w cieniu drewnianej altany. Tam mogliśmy zjeść kiełbaskę z ogniska, aby mieć siłę na dalszą zabawę.

Pobyt w tym niezwykłym miejscu dostarczył nam dużo śmiechu i moc radości.

Pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że jeszcze wrócimy do tego magicznego miejsca.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.