OBCHODY DNIA SĄSIADA W MŁODZAWACH

W niedzielę, 17 czerwca na terenie przed budynkiem świetlicy w Młodzawach odbył się ,,DZIEŃ SĄSIADA”. Głównym organizatorem imprezy było Koło Gospodyń Wiejskich „Młodzawy Dziś i Jutro”.  Do organizacji tego przedsięwzięcia także przyłączyło się Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw – Nasza Przyszłość i OSP w  Młodzawach. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością wicestarosta pińczowski – p. Ryszard Barna. Celem tego święta było zacieśnienie dotychczasowych relacji sąsiedzkich oraz nawiązanie nowych.

Sąsiedzi siedzieli przy wspólnym stole, rozmawiali, biesiadowali, twórczo i aktywnie spędzali niedzielne popołudnie.

Atrakcją tego dnia były występy artystyczne dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Młodzawach. Były to piosenki, tańce oraz skecze, które zachwyciły publiczność. Młodzi artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami i zaproszeni na poczęstunek.

Następnie swój repertuar pt. ,,Jak dobrze mieć sąsiada” zaprezentowały panie z KGW Kozubów i KGW z Młodzaw.

Dużą popularnością cieszyło się malowanie buziek, gry i zabawy na dmuchawcu, tete a tete z książką, warsztaty plastyczne, Filia Biblioteczna MiGBP w Młodzawach.

Uwieńczeniem wieczoru była wspólna potańcówka sąsiadów i sąsiadek. Uroczystość przebiegła w bardzo rodzinnej, biesiadnej atmosferze, wszyscy świetnie się bawili.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.