UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

22 czerwca – wszyscy uczniowie w naszej szkole od kilku dni z niecierpliwością oczekiwali nadejścia tej daty. Dziś, po pracowitym i intensywnym roku nauki wreszcie rozpoczęli zasłużone wakacje.

Punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się na sali gimnastycznej, by wziąć udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018. Tradycyjnie rozpoczęliśmy tą wyjątkową uroczystość  od zaśpiewania hymnu państwowego. Następnie Pani dyrektor Ilona Modrzewiecka wygłosiła krótkie przemówienie, w którym podsumowała mijający rok, przypomniała o sukcesach i osiągnięciach uczniów naszej placówki oraz realizowanych projektach edukacyjnych. Podziękowała nauczycielom, uczniom i rodzicom za ich pracę oraz zaangażowanie w działalność na rzecz szkoły. Złożyła wszystkim wakacyjne życzenia i przypomniała uczniom, by podczas dwumiesięcznego wypoczynku nie zapominali o zasadach bezpieczeństwa.

Po przemówieniu nadszedł czas na wręczenie nagród najlepszym uczniom (a tych nie brakowało, co niezwykle ucieszyło zwłaszcza grono pedagogiczne). Prymusi otrzymali medale wzorowych uczniów oraz nagrody książkowe. Nie brakło również wyróżnień za wzorową frekwencję i czytelnictwo. Pięcioro najlepszych uczniów – wyróżniających się ocenami, zachowaniem, zaangażowaniem w działalność na rzecz szkoły i klasy oraz odniesionymi sukcesami w konkursach – otrzymało jednorazowe stypendia ufundowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw Nasza Przyszłość.

Akademię zakończył piękny występ taneczno-wokalny przedszkolaków oraz klas I, II i IV. Po występach wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do sal, by po raz ostatni usiąść w szkolnych ławkach, pożegnać się z kolegami, koleżankami oraz nauczycielami.

Drodzy uczniowie, życzymy Wam słonecznych, wypełnionych zabawą i wypoczynkiem bezpiecznych wakacji. Bawcie się dobrze, a we wrześniu wróćcie do szkoły pełni zapału do nauki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.