UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO ZA NAMI!

Dziś, 3 września 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019.

Nowy rok szkolny powitał nas piękną pogodą. Na twarzach dzieci widać było uśmiech i zadowolenie. Na sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele, uczniowie, przedszkolaki oraz rodzice.

Uroczystość zapoczątkowało odśpiewanie hymnu państwowego. Po części wstępnej zabrała głos pani dyrektor Ilona Modrzewiecka, która przywitała przedszkolaków, uczniów, rodziców oraz nauczycieli i pracowników obsługi, życząc wszystkim w nowym roku szkolnym wielu sukcesów. Życzyła uczniom,  by nauka w nowym roku szkolnym była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów, a czas spędzony w szkole zaowocował zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierowała do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola.

Następnie odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klasy I. Po akcie ślubowania pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Młodzawach. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy oraz prezenty ufudowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw – Nasza Przyszłość. Rozpoczęcie roku szkolnego zakończyło się  spotkaniem uczniów z wychowawcami  klas.

Autor: Agnieszka K.

Gallery with ID 224 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.