UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA I DEN

W piątek, 12 października  w naszej szkole, w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z „Pasowaniem na przedszkolaka”.

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Ilona Modrzewiecka, która powitała licznie przybyłych gości oraz złożyła życzenia wszystkim pracownikom placówki  z okazji ich święta. Następnie zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne niezwykle przejęte i stremowane dużą liczbą gości – przedszkolaki. Nasi milusińscy stanęli jednak na wysokości zadania i  dali niezwykły popis swoich umiejętności artystycznych.

 Po występach dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, po czym pani dyrektor dokonała pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego niecodziennego wydarzenia wszyscy nowo przyjęci w poczet przedszkola otrzymali dyplom i  rożek ze słodkościami.

Kolejnym punktem programu były występy w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Artyści pięknie zaprezentowali się przed swoimi nauczycielami i gośćmi. Przedstawili program artystyczny, w którym złożyli podziękowania dla codziennej trudnej pracy pedagogów. Na zakończenie swoje życzenia z okazji Dnia Nauczyciela dołączył też Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów pan Włodzimierz Badurak, który na ręce pani dyrektor złożył kwiaty, a na ręce uczniów słodki poczęstunek.

Autor: Grażyna K.

Gallery with ID 255 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.