NOC W BIBLIOTECE

12 października, po całym dniu pełnym wrażeń  spotkaliśmy się wieczorem w szkole, aby wspólnie po raz kolejny spędzić noc w bibliotece. Na początku zebraliśmy się na dolnym korytarzu i ustaliliśmy zasady, których mocno się trzymaliśmy. Potem rozlokowaliśmy się do sal, gdzie przygotowaliśmy swoje miejsca do spania. Jednakże to nie był jeszcze koniec i wcale tak szybko nie poszliśmy spać.

Panie nauczycielki przygotowały kolację, po czym nadszedł czas na wspólne czytanie. Książka tak nas wciągnęła, że słuchaliśmy jej prawie z otwartymi ustami. Po wspólnym czytaniu rozpoczęliśmy grę w państwa – miasta. Wspólnie z nauczycielkami świetnie się bawiliśmy.

Po  zabawie nadszedł czas na seans filmowy, niektórzy jednak odpuścili film i zrobili super imprezę tańcząc i śpiewając. W końcu nadszedł czas na sen. Z trudem przyszło nam położyć się w cieplutkich śpiworach, jednakże kiedy tylko przyłożyliśmy głowę do poduszki szybciutko zamykały nam się oczy. Rano, po śniadaniu pomogliśmy sprzątać sale i pełni wrażeń wróciliśmy do swoich domów.

Ta noc była pełna wrażeń… 🙂                                                                             Autor: Edyta S.

Gallery with ID 257 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.