HALLOWEENOWY KONKURS

31 października w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodzono  Halloween. Dzieci, które tego dnia przyszły do szkoły przebrane mogły liczyć na pobłażliwość nauczycieli. A trzeba przyznać, że pomysłów na stroje miały bez liku. Oprócz tego przygotowano wystroje klas, w których  można było spotkać ciekawe ozdoby. Samorząd ogłosił też konkurs na najstraszniejsze przebranie Halloweenowe, w którym wzięli udział chętni uczniowie naszej szkoły. Wszystko, co straszy było w tym dniu dopuszczalne, ale  pamiętaliśmy też o tym, że była to tylko zabawa i potraktowaliśmy ją na wesoło. Tego dnia nasza szkoła wyglądała jak ,,straszny dwór”, ale najważniejsze było to, że wokół panowała ekscytacja, podniecenie, dreszczyk emocji, a przy tym było wiele śmiechu i radości Wyniki  konkursu ogłoszono w trakcie apelu.

Najstraszniejszy strój okazał się należeć do Magdaleny Karbowniczek z kl. VII, Elizy Sroki z kl. III i Marcina Kwietnia z  kl. V, i to oni otrzymali Halloweenowe upominki.

O słodką oprawę zabawy zadbała opiekunka samorządu przygotowując pozostałym uczestnikom konkursu liczne halloweenowe słodkości. To święto na długo utkwi nam w pamięci i z niecierpliwością będziemy go oczekiwać w przyszłym roku.

Autor: Grażyna K.

Gallery with ID 268 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.