„LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ…” – KIERMASZ CHARYTATYWNY

Los może zabrać zdrowie każdemu, ale nie pozwólmy mu zabrać nadziei. My o tę nadzieję na odzyskanie sił i zdrowia przez panią Martę Kocelę zawalczyliśmy!!!

Zebrana kwota 8 884 zł odebrała wszystkim mowę. Warto było! Cieszymy się, bo osiągnięty dochód był tak ogromny, jak wielkie i gorące mamy serca.

W czwartek, 29 listopada na terenie naszej szkoły odbył się charytatywny kiermasz ciast, ciasteczek i przekąsek. Wszystkie kulinarne specjały zostały przygotowane przez naszych wspaniałych uczniów, pracowników, rodziców, panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Młodzawach jak i mieszkańców wsi. Ilość wypieków przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a to świadczy tylko o jednym – jak wielkie i wrażliwe mamy serca. Ludzi chętnych  wesprzeć naszą akcje było… jeszcze więcej! Tego dnia wszyscy mieli tylko jeden cel – POMÓC. Każdy, kto był chciał dołożyć swoją cegiełkę… Odwiedzili nas mieszkańcy nie tylko Młodzaw ale także Pińczowa, okolicznych miejscowości, a nawet Jędrzejowa.

Swoją obecnością i wsparciem zaszczycili nas m.in.: pan Włodzimierz Badurak – burmistrz Miasta i Gminy Pińczów,  pan Andrzej Głogowiec – prezes Wodociągów Pińczowskich, radny Powiatu Pińczowskiego, pan Zdzisław Woźniak – przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie, pani Jadwiga Irla – wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Pińczowskiego, pan Marcin Saltarski – radny Gminy Pińczów.

Duży udział w akcji mieli także pracownicy służby zdrowia w Pińczowie, w tym pracownicy izby przyjęć, którzy na leczenie pani Marty poza datkami indywidualnymi przekazali zebraną w swoim gronie określoną kwotę.

Wszystkie ciasta w okamgnieniu rozeszły się w dobre ręce. Na kiermaszu prężnie działał także serwis kawowy. Spragnieni goście mogli napić się pysznej kawy lub herbaty serwowanej przez przemiłych rodziców: panią Patrycję Srokę, panią Basię Rudzińską i panią Agnieszkę Zaciorę.

Szczególne podziękowania kierujemy do uczennic klasy VIII: Natalii Doroz, Magdaleny Szymczyk, Marty Śpiewak i Izabeli Pawlik za olbrzymie zaangażowane i empatię oraz koordynowanie całą akcją od początku aż do końca.

Wielkie dziękuję składamy na ręce pani dyrektor – Ilony Modrzewieckiej, Koła Gospodyń Wiejskich w Młodzawach, naszych uczniów i pracowników oraz wszystkich zaproszonych i przybyłych gości.

Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY – BEZ WAS NIGDY NIE OSIĄGNĘLIBYŚMY TAK WIELE!!!

Pani Marcie i  Jej Rodzinie  oprócz pieniędzy przekazujemy moc wsparcia i dobrej energii oraz wytrwania w powrocie do zdrowia. Łączymy się z wami w modlitwie…

Społeczność Szkolna i Przedszkolna

Gallery with ID 295 doesn't exist.

zdjęcia…

OBEJRZYJ RELACJĘ FILMOWĄ PORTALU –  „PIŃCZÓW – TWOJE MIASTO”

Poczytaj jeszcze tutaj…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.