UWAGA, GŁOSUJEMY NA PIERWSZAKI 2018!

Wszystkich rodziców, pracowników placówki, uczniów i sympatyków naszej szkoły zapraszamy do głosowania na klasę I. Informujemy, że w ramach zorganizowanej po raz  16 przez Echo Dnia akcji „Pierwszaki zdrowo i bezpiecznie do szkoły” bierzemy udział w plebiscycie na ,,Najsympatyczniejszą klasę I w regionie’’.

O CO WALCZYMY:

  • I miejsce –  nagroda główna – udział w wycieczce do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie z mnóstwem atrakcji. Na dzieci czeka między innymi wyprawa do krainy baśni – „Bajkowy Świat”. Wezmą także udział w warsztatach „Wybuchowa Nauka”. Na dzieci czeka także Kraina Soria Moria, czyli poszukiwanie zamku szczęścia. Dodatkowo każde dziecko z klasy, która zajmie pierwsze miejsce w każdym powiecie otrzyma książeczkę edukacyjną od Partnera naszej akcji – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Kielcach.
  • II  miejscezaproszenie do Alei Miniatur Sabat Krajno z przewodnikiem. Dodatkowo klasa zostanie zaproszona na seans w kinie 6D.Dodatkowo każde dziecko z klasy, która zajmie drugie miejsce w każdym powiecie otrzyma szelki odblaskowe od Partnera naszej akcji – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach
  • III miejsce –  wycieczka do Galerii Korona w Kielcach. Na dzieci będzie czekał seans w Multikinie, będą mogły także wyszaleć się podczas zabawy w Bawialni Czary-Mary. Otrzymają jednogodzinne wejście. Dodatkowo każde dziecko z klasy, która zajmie trzecie miejsce w każdym powiecie otrzyma opaski odblaskowe od Partnera naszej akcji – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Kielcach.

LAUREATAMI ZOSTANĄ TE KLASY, KTÓRE OTRZYMAJĄ NAJWIĘCEJ GŁOSÓW.

Dwa sposoby głosowania:

  •  SMS  o treści PWS.443 na numer 72355.
  • Głosowanie KLIKIEM. Aby oddać głos, zasil stan kredytów. Jeden kredyt = jeden głos na dowolnego kandydata. Kredyty zdobywasz wykupując Pakiet prenumeraty cyfrowej Echa Dnia Plus z e-wydaniem (szczegóły po kliknięciu w ikonę GŁOSUJ KLIKIEM umieszczoną nad zdjęciem).

Głosowanie zakończy się w piątek 28 grudnia 2018 roku o godzinie 23:00. Wygrywają klasy z największą liczbą punktów.

GŁOSUJ!!!

Autor: Monika C.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.