NASZ CEL – POMAGAĆ!

Od 27 listopada do 4 stycznia w naszej szkole i przedszkolu odbywała się zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn losowych nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym.

Nasze dzieci niejednokrotnie udowodniły, że pomoc innym jest dla nich ważna i nie są  obojętne na krzywdę drugiej osoby.

Przyłączając się do akcji wspieramy Towarzystwo Nasz Dom, a tym samym pomagamy rówieśnikom w całej Polsce, którzy nie mają szczęścia  być wśród najbliższych  i kochających rodziców. Następnie zebrane środki w całości zostaną przesłane na adres wskazany przez organizatora.

Udział w akcji miał uświadomić naszym uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci, które nie z własnej woli znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Autor: Grażyna K.

Gallery with ID 343 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.