AKADEMIA AQUAFRESH W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafrsh”, którego celem jest profilaktyka stomatologiczna wśród dzieci. Przedszkolaki uczestniczą w zabawach, rozwiązują łamigłówki, oglądają ciekawe filmy edukacyjne, które wprowadzają je w świat Pastusiowej Krainy i jej mieszkańców. Dowiadują się kim jest Lilly, Billy, Milky, Robaczek Próchniaczek, Szczotkuś, Zębuś oraz Barney. Doktor Ząbek uczy naszych przedszkolaków prawidłowego mycia zębów oraz utrzymywania prawidłowej higieny jamy ustnej.

Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zajęciach, dzięki którym powinien się u nich wyrobić nawyk dbania o swoje ząbki.

Autor: Jolanta J.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.