DZIEŃ KOBIET Z UŚMIECHEM

8 marca w naszej szkole już od samego rana panowała radosna atmosfera. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym – jako dżentelmeni wyręczali dziewczyny w codziennych obowiązkach, obsypywali je prezencikami i słodkościami.

Obchody tego wyjątkowego dnia miały swoje zwieńczenie na niezwykle uroczystym apelu poświęconym w całości kobietom. Młodzi aktorzy, czyli nasi panowie z klas V-VIII  w sposób humorystyczny pokazali rolę kobiety w życiu każdego mężczyzny, bo choć niekiedy trudno im się do tego przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez kobiet byłby smutny, nudny i nijaki. Mieliśmy tez okazję obserwować występy wokalne i taneczne w wykonaniu naszych panów, którzy wprowadzili nas w niezły nastrój. Postarali się, aby ten dzień był  dla nas szczególny – wesoły, kolorowy i miły.

Na koniec panowie poczęstowali wszystkie panie słodkim cukierkiem. Swoje pięć minut miały też dziewczęta z klas VII-VIII, które piosenką wyśpiewały, jak kobieta zmienna jest. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej miłej uroczystości.

Apel zorganizowany z okazji święta kobiet był również świetną okazją do wręczenia upominków ufundowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw – Nasza Przyszłość naszym młodym kobietkom, które w ostatnich dniach z powodzeniem uczestniczyły  w konkursie pięknego czytania i wiedzy pożarniczej.

Autor: Grażyna K.

Gallery with ID 375 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.