FILMOWY CZWARTEK

Niby zwykły czwartek, ale… czy w każdy czwartek i czy w każdej szkole kręci się filmy? U nas tak właśnie dzisiaj było. Uczniowie najstarszych klas postanowili zrealizować dwie etiudy filmowe w ramach X Ogólnopolskiego Konkursu Małych Form Dokumentalnych „ŚWIAT WOKÓŁ MNIE”. Pomysłów było wiele, jednak trzeba było wybrać te najlepsze, napisać scenariusz, ustalić role, scenografię i zabrać się do działania…

Dlatego ten dzień był nie lada wyzwaniem i przeżyciem dla nas wszystkich – uczniów i nauczycieli!!!

Do ostatniej chwili trwały poprawki, dyskusje i ustalenia tak, aby zamierzony cel został w stu procentach osiągnięty. Dla naszych uczniów to nie była praca, tylko czysta przyjemność połączona z dreszczykiem emocji. Sceny mamy już nagrane, przed nami jeszcze montaż całości. To będzie wyzwanie, by zmieścić „filmowy świat” w trzech minutach, ale kto da radę,  jak nie my?

Nie będziemy zdradzać więcej szczegółów… zostawimy je na później. Jednakże kilka chwil naszej twórczej pracy zamieszczamy poniżej w formie zdjęć.

Tworzenie filmów jest dla nas nowym doświadczeniem, pełnym tajemnic i błędów, ale próbujemy i uczymy się. Z jakim skutkiem przekonamy się w kwietniu, kiedy to zostaną ogłoszone wyniki.

Jednak my już dziś mamy piękne wspomnienia, a o to chyba też w życiu chodzi, prawda?

Autorzy: Paulina S., Mariusz P.

Gallery with ID 381 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.