PRZEDSZKOLAKI NA START

26 marca 2019 roku nasze przedszkolaki wzięły udział w XII Edycji Turnieju Gier i Zabaw „Przedszkolaki na start” w Bogucicach. Dzieci dzielnie rywalizowały z przedszkolakami z Bogucic, Brześcia, Gacek, Kozubowa i Zagości. Nasza drużyna wywalczyła IV miejsce i otrzymała dyplom, puchar oraz słodycze. Przedszkole reprezentowane było przez: Alicję Grabdę, Wiktorię Watrobę, Zuzannę Kwiecińską, Wiktora Bojdę, Filipa Rzepę, Filipa Zachariasza.

Turniej oglądała również nasza Pani Dyrektor Ilona Modrzewiecka, która z całych sił dopingowała naszą drużynę, a następnego dnia na szkolnym apelu pogratulowała sukcesu i wręczyła drobne upominki. Rodzicom serdecznie dziękujemy za dowóz dzieci i ogromny doping, a dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Autor: Jolanta J.

Gallery with ID 392 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.