ZAKOŃCZENIE I PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU „BYŁY SOBIE PIENIĄDZE”

We  wtorek zakończyliśmy realizację projektu edukacji ekonomicznej  „BYŁY SOBIE PIENIĄDZE”, którego organizatorem i koordynatorem jest Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego w Warszawie.

Przez 10 tygodni uczniowie II i III klasy spotykali się po to, by podnieść swój poziom wiedzy z dziedziny ekonomii, a w przyszłości umieć odnaleźć się w skomplikowanym świecie finansów. Tematyka poruszana podczas zajęć była bardzo szeroka i różnorodna, ale dostosowana do naszych możliwości i umiejętności. W dodatku nowe zagadnienia poznawaliśmy w przyjemnej, zabawowej formie, można więc powiedzieć, że „nauka sama wchodziła nam do głów”.

Na ostatnich zajęciach obejrzeliśmy filmik podsumowujący i systematyzujący wiedzę zdobytą  w trakcie realizacji projektu. Następnie wybraliśmy się w podróż pociągiem po wybranych krajach Unii Europejskiej i wykonaliśmy zadania w zeszytach ćwiczeń dotyczące obowiązujących walut w dwunastu krajach naszego kontynentu.

Na koniec czekała bardzo miła niespodzianka. Odwiedziła nas bowiem Pani Dyrektor, która pogratulowała wszystkim zdobycia rozległych wiadomości i umiejętności, po czym wręczyła każdemu uczniowi certyfikat potwierdzający udział w projekcie. Było bardzo uroczyście, przez moment poczuliśmy się jak prawdziwe „rekiny biznesu” 😉

Bardzo dziękujemy i niecierpliwością oczekujemy nowych wyzwań!!!

Autor: Monika C.

Gallery with ID 403 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.