OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY Z OPERONEM

Czwartek, 9 maja,  dla klasy III był dniem szczególnym. Uczniowie wraz z rówieśnikami z całej Polski pisali bowiem  Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM. Był to edukacyjny test podsumowujący pierwszy etap kształcenia i zawierający treści polonistyczne, matematyczne oraz przyrodnicze. Tak naprawdę to pierwszy z wielu egzaminów, które czekają nas podczas długiej drogi osiągania kolejnych szczebli edukacji.

Do szkoły przyszliśmy odświętnie ubrani i z głowami pełnymi wiedzy i umiejętności 😉 Mimo to stres nas nie opuszczał. W związku z tym na początku obejrzeliśmy film z Bratkiem, który jest integralnym elementem sprawdzianu i miał na celu ograniczyć do minimum nasze zdenerwowanie. Następnie przez 45 minut pisaliśmy test z języka polskiego, a po przerwie przystąpiliśmy do matematyki i przyrody.
Na koniec była dodatkowa atrakcja – Bajka Bratka, która pomogła nam zrelaksować się i nabrać dystansu do zdawanego testu.

Na wyniki musimy poczekać do czerwca, wierzymy, że poszło nam świetnie – w końcu przez 3 lata pilnie się uczyliśmy i wytrwale pracowaliśmy 🙂

Autor: Monika C.

Gallery with ID 423 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.