DZIEŃ MAMY I TATY W NASZEJ SZKOLE

„Rodzina – tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy”

Jak co roku, 26 maja świętujemy Dzień Matki, a miesiąc później Dzień Ojca. W tym roku, 27 maja połączyliśmy te święta, organizując Dzień Rodziny.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Ilona Modrzewiecka, która złożyła Rodzicom szczere życzenia i zaprosiła na część artystyczną.

Tego szczególnego dnia nie zabrakło pięknych słów ukrytych w wierszach i piosenkach płynących prosto z serc przedszkolaków i uczniów szkoły. Na tle efektownej, kwiatowej dekoracji dzieci dziękowały za miłość, troskę, opiekę i bezpieczeństwo. Recytowały pełne czułości wiersze, śpiewały wzruszające piosenki, prezentowały się w tańcach i wesołych skeczach.

Dopełnieniem występów była projekcja filmu, przygotowanego na zakończenie projektu Fundacji PZU „DOTKNIJ KULTURY, NIE SPARZYSZ SIĘ…” Przez chwilę zanurzyliśmy się we wspomnieniach i jeszcze raz przeżyliśmy wiele wydarzeń związanych z realizacją projektu. A było co wspominać…

Na zakończenie było mnóstwo uścisków, łez wzruszeń i dumy z naszych wspaniałych wychowanków, którzy wręczyli swym Rodzicom samodzielnie przygotowane prezenty, wyrażając tym samym miłość i szacunek dla najbliższych sobie osób.

Autor: Monika C.

Gallery with ID 441 doesn't exist.

zdjęcia…

powróćmy wspomnieniami do wspólnie przeżytych chwil…

piszą o nas w „Echu Dnia”…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.