WYNIKI XII GMINNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

18 maja dwoje uczniów naszej szkoły wzięło udział w XII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Pińczowie. Marta Śpiewak z klasy VIII oraz Jakub Strączek z klasy VI godnie reprezentowali naszą placówkę – oboje uzyskali bardzo wysokie wyniki w swoich grupach wiekowych, zajmując wysokie czwarte miejsca. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczniów, gdyż obojgu zabrakło zaledwie po jednym punkcie, by znaleźć się na podium.

Marta i Jakub wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu znajomości języka angielskiego. Doceniamy wkład pracy jaki uczniowie włożyli w przygotowanie się do konkursu oraz ich systematyczność w nauce języka obcego, dlatego dziś na forum szkoły pani Milena Wierzba pogratulowała obojgu reprezentantom oraz nagrodziła ich ufundowanymi przez siebie powieściami do nauki języka angielskiego oraz fiszkami.

Serdecznie gratulujemy Marcie i Jakubowi, a resztę uczniów zachęcamy do brania przykładu z tej dwójki i systematycznego uczenia się języków obcych 😉

Autor: Milena W.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.