UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku, które miało miejsce 19 czerwca, było czasem, którego wyczekiwali wszyscy: najmłodsi, ci troszkę starsi, nauczyciele, a nawet rodzice. Całą uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która w swoim przemówieniu podziękowała wszystkim za rok wytężonej, ale bardzo efektywnej pracy. Szczególne słowa skierowała do uczniów klasy VIII, dla których był to ostatni dzień pobytu w murach naszej szkoły.

Potem „popłynęły” nagrody, dyplomy, świadectwa z paskiem i stypendia, na które zapracowali najbardziej ambitni oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Specjalne podziękowania otrzymali również rodzice najmocniej zaangażowani w życie naszej społeczności.

Po części oficjalnej nadszedł czas refleksji i pożegnań. Uczniowie klasy III wyrazili swoją wdzięczność za trud nauki i wychowania pięknym wierszem, natomiast absolwenci w ramach podziękowania obdarowali nauczycieli i pracowników placówki kwiatami i pamiątkowymi dyplomami. Potem wspólnie obejrzeliśmy prezentację, która poprowadziła nas przez drogę, jaką przebyli nasi najstarsi uczniowie od przedszkola do dnia dzisiejszego. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pełnych ciepła uśmiechów przy wspominaniu minionych lat. A kiedy młodzież z klasy VII wręczając upominki żegnała swoje starsze koleżanki i kolegę słowami płynącymi z samego  serca, oczy wszystkich zebranych zapełniły się łzami. Mocnych emocji nie zabrakło…

Po akademii udaliśmy się do swoich sal, aby otrzymać świadectwa, pożegnać się z wychowawcami i rozpocząć wakacje.

Jednak, jak stwierdziło wielu, za szkołą będą tęsknić i chętnie we wrześniu do niej wrócą. Myślę, że to dobrze. To znaczy, że nas lubią 🙂  My ich też. Czekamy na Was po wakacjach i życzymy miłego, spokojnego wypoczynku.

Autor: Monika C.

Gallery with ID 480 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.