DZIEŃ CHŁOPAKA NA WESOŁO

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Dziewczęta w klasach już od rana składały chłopcom życzenia i wręczały drobne upominki.

Tego dnia też, podczas apelu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski, reprezentanci klas I-VIII mieli do wykonania wiele śmiesznych zadań: śpiewanie tekstów z książek do znanej melodii piosenki Wlazł kotek na płotek, przyszywanie guzików oraz jedzenie jabłek zawieszonych na sznurku bez pomocy rąk, co wcale nie było takie proste. Wszyscy panowie poradzili sobie z zadaniami znakomicie i zostali nagrodzeni.

Tego dnia ogłoszono też wyniki plebiscytu na najsympatyczniejszego chłopaka w naszej szkole w klasach I-III i IV-VIII. I o dziwo, nazwiska najsympatyczniejszych nie zmieniły się. W tym roku ponownie tytuł najsympatyczniejszego trafił do Mikołaja Grabdy z klasy II i Karola Wojtasika z klasy VIII.

Wszyscy pozostali panowie na pocieszenie dostali słodkiego cukierka.

Zwycięzcom gratulujemy, a chłopakom dużym i małym życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Autor: Grażyna K.

Gallery with ID 527 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.