OGLĄDAMY NA ŻYWO MECZ PIŁKI RĘCZNEJ

W ramach realizowanej w naszej szkole innowacji „Sportowy Klub Dyskusyjny”, w  środę uczniowie wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu – pojechaliśmy do Kielc, aby uczestniczyć w meczu piłki ręcznej na żywo. Byliśmy świadkami rozgrywki pomiędzy aktualnymi mistrzami Polski PGE VIVE Kielce a Azotami Puławy.

Mecz był niezwykle emocjonujący. Goście przez pierwsze 20 minut spisywali się doskonale. Szybko objęli prowadzenie i utrzymywali kilkubramkową przewagę. Na szczęście piłkarze z Kielc „wzięli się w garść” i wkrótce przejęli prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem mistrzów Polski, którzy wygrali trzema trafieniami.  Byliśmy bardzo usatysfakcjonowani 😉

Trzeba przyznać, że cała impreza miała świetną oprawę. Piłkarzy zagrzewały do walki pięknie prezentujące się chirliderki zabawiające również publiczność podczas przerwy i krótkich pauz. Kibice również nie zawiedli. Podczas całego meczu żywiołowo, ale bardzo kulturalnie kibicowali swojej drużynie, porywając wszystkich do śpiewu, oklasków i skandowania.

Zorganizowano również konkurs strzelecki z nagrodami dla widzów mających odwagę podjąć wyzwanie i sprawdzić swoją sprawność fizyczną. W trakcie rozgrywki po hali sportowej spacerowała klubowa maskotka Dzik Kiełek, który bardzo chętnie pląsał z najmłodszymi widzami i pozował do zdjęć.

Do domu wróciliśmy późnym wieczorem pełni wrażeń i emocji. W końcu dla większości z nas  to pierwszy mecz oglądany na żywo. Warto było!

Autor: Monika C.

Gallery with ID 598 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.