MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

Grudzień to magiczny, świąteczny czas. Atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia czuć szczególnie od 6 grudnia, czyli powszechnie znanych mikołajek.

W naszej szkole dzisiaj od rana panował wyjątkowy nastój. W klasach pojawiły się świąteczne ozdoby i gazetki, stanęły pięknie ubrane choinki. W salach i na korytarzach roiło się od czerwonych strojów, czapek i czapeczek. Czekaliśmy tylko na Świętego, który w tym roku zrobił nam wielką niespodziankę: przybył wraz ze swoją świtą wyjątkowym pojazdem we wspaniałych saniach.

Każdy uczeń naszej szkoły otrzymał upominek. Było dużo radości i uśmiechu. Przejęte i uradowane buźki zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Miło otrzymywać prezenty, a jeszcze milej jest móc obdarowywać innych, dlatego pamiętajmy o wszystkich, którzy potrzebują pomocy.

DZIĘKUJEMY CI, ŚWIĘTY MIKOŁAJU I CZEKAMY NA CIEBIE ZA ROK!!!

Autor: Monika C.

zdjęcia…

WYJĄTKOWY MIKOŁAJ PRZYJEŻDŻA DO WYJĄTKOWYCH DZIECI…

RELACJA ECHA DNIA Z WYDARZENIA…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.