ZABAWA KARNAWAŁOWA

Tradycyjnie, tuż przed feriami odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów naszej szkoły. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się niezwykłymi postaciami z bajek, filmów  i komiksów.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach.  Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i  wychowawcom. Dzięki rodzicom, którzy przygotowali nam poczęstunek mogliśmy posilić się po wyczerpujących tańcach, za co bardzo im dziękujemy.

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byliśmy zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I półroczu  nauki.

Naszym uczniom życzymy miłego i aktywnego wypoczynku 🙂

Autor: Monika C.

Gallery with ID 660 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.