NOWY PLAC ZABAW ZAPRASZA!

„Chcesz być sprawny – trenuj ciało!” to tytuł kolejnego projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw – Nasza Przyszłość w ramach programu Moja Mała Ojczyzna przy wsparciu finansowym Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego im. J.K.Steczkowskiego. 

Niestety koronawirus również i nam krzyżuje plany… W czerwcu miało odbyć się podsumowanie projektu, na którym uczniowie i dzieci z przedszkola oraz ich rodzice oceniliby swoją sprawność fizyczną na nowych urządzeniach rekreacyjnych. Konkurs, na który przygotowano bardzo atrakcyjne nagrody został przeniesiony na miesiąc wrzesień. Jednak już dzisiaj możemy pochwalić się sprzętem, z którego każdy może skorzystać. Są to przede wszystkim mało spotykane w naszej okolicy linaria – stożek duży i klepsydra oraz nietypowa huśtawka – bocianie gniazdo. Dorośli mogą spocząć na umieszczonych obok sprzętu ławeczkach i obserwować swoje dzieci w trakcie zabawy.

Przypomnijmy, że na terenie  przyszkolnym od 2017 roku funkcjonuje nowoczesny plac zabaw i siłownia zewnętrzna wykonane w ramach projektu w ramach współpracy z LGD „PONIDZIE” i z Gminą Pińczów. Na chwilę obecną dysponujemy dobrze wyposażonym kompleksem rekreacyjno – sportowym.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do korzystania i rozwijania swojej sprawności fizycznej.

Gallery with ID 705 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.