ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Koniec roku szkolnego i nadchodzące po nim wakacje to moment, na który zawsze z utęsknieniem czekają uczniowie. W tym roku w naszej szkole uroczystość ta miała bardzo skromny przebieg ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem.

Z samego rana w sali gimnastycznej odbyło się ostatnie spotkanie uczniów klasy VIII. Pani Dyrektor Ilona Modrzewiecka wręczyła absolwentom świadectwa, nagrody i dyplomy –  wszystko oczywiście odbywało się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. Pozostali uczniowie spotkali się w swoich klasach i od wychowawców otrzymali świadectwa zgodnie z opracowanym harmonogramem.

Warto nadmienić, że pięcioro najlepszych uczniów – wyróżniających się ocenami, zachowaniem, zaangażowaniem w działalność na rzecz szkoły i klasy oraz odniesionymi sukcesami w konkursach – otrzymało jednorazowe stypendia ufundowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Młodzaw Nasza Przyszłość. Prymusi zostali nagrodzeni medalami wzorowych uczniów oraz nagrodami książkowymi. Nie brakło również wyróżnień za wzorową frekwencję i czytelnictwo.

Przed nami dwa miesiące długo wyczekiwanego przez wszystkich odpoczynku od nauki. Do zobaczenia po wakacjach!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.