MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przedszkolaki przygotowywały się do niego bardzo starannie wykonując prace plastyczne i ucząc się piosenek. Dzieci bardzo cieszyły się z wyklejania papierowego wizerunku twarzy Świętego Mikołaja oraz robienia maski z podobizną dobrego brodacza.

Kiedy nadszedł długo oczekiwany dzień, wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością czekały na Świętego Mikołaja, który nie zawiódł ich i nie kazał długo na siebie czekać. Przybył do nas w swoich wspaniałych saniach wraz ze swoimi pomocnikami. Przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie.

Po zaśpiewaniu Mikołajowi piosenki i recytacji wiersza nadeszła dla dzieci długo oczekiwana chwila. Nasz wspaniały gość wręczył każdemu dziecku prezent. Przyniósł również worek pełen wspaniałych zabawek do naszego przedszkola. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzach robiły sobie zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Autor: Jolanta J.

Gallery with ID 784 doesn't exist.

zdjęcia…

POCZYTAJ O NAS W „ECHU DNIA” …

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.