UDZIAŁ UCZNIÓW W „DIGITAL YOUTH FORUM 2020”

11 grudnia uczniowie klasy VII i VIII wzięli udział w ogólnopolskim wydarzeniu online „Digital Youth Forum 2020”, podczas którego uczestniczyli w całym szeregu spotkań poświęconych tolerancji, zdrowiu psychicznemu w trakcie pandemii, ekologii, a przede wszystkim edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z Internetu oraz nowych technologii.

W ramach wydarzenia uczniowie obejrzeli 8 niezwykle różnorodnych i wartościowych wystąpień, które następnie omawiali z nauczycielem podczas przewidzianych w trakcie wydarzenia przerw na dyskusje. Uczestnicy chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami na temat obejrzanych materiałów, mówili o ulubionych prezentacjach i dyskutowali na temat poruszanej przez prelegentów problematyki. Spotkanie zakończyło się wywiadem i mini koncertem zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” Aniki Dąbrowskiej.

Udział w „Digital Youth Forum 2020” był dla nas wszystkich cennym doświadczeniem, dzięki któremu pogłębiliśmy naszą wiedzę oraz wrażliwość.

Autor: Milena W.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.