BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Karnawał to czas radosnych zabaw. Zgodnie z tą tradycją 28 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci czekały na niego z wielką niecierpliwością. Sala naszego przedszkola zamieniła się w salę balową a dzieci w bohaterów swoich ulubionych bajek. Dziewczynki jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przemieniły się w księżniczki, wróżki, motylki, pszczółki, Babę Jagę. Chłopcy zaś w strażaków, kapitanów, supermenów i wiele innych postaci.

Dzieci bawiły się wesoło w rytm znanych dziecięcych przebojów. Były zabawy z balonami, gazetami, tańce w kółeczku. Przedszkolaki w pięknych strojach z ogromnym przejęciem poruszały się po naszej sali balowej. Dopełnieniem naszej zabawy był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych przedszkolaków.

Dzieci były szczęśliwe i pełne pozytywnych wrażeń. Bal karnawałowy dostarczył im dużo przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Autor: Jolanta J.

Gallery with ID 793 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.