DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

W czwartek, z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole odbyła się dyskoteka. Uczniowie mocno przeżywali to wydarzenie, ponieważ była to pierwsza impreza organizowana po naprawdę długiej przerwie.

Zabawa była bardzo udana. Rytmiczna muzyka zachęcała do tańca i pląsów zarówno młodszych, jak i starszych uczniów. Porywała nawet najbardziej opornych. Byli też i tacy, co podpierali ściany, zajmowali miejscówki na ławeczkach lub bawili się w chowanego…

Na wielką pochwalę zasługują uczniowie klas najstarszych, którzy bardzo odpowiedzialnie podeszli do roli, jaką przyszło im pełnić – organizatora imprezy. Świetnie sprawdzili się jako animatorzy różnorodnych zabaw, jak i organizatorzy poczęstunku. Zadbali o to, by nikt nie został pominięty, a na stołówce podczas całej imprezy panował wzorowy porządek. Dziękujemy również grupie chłopców „ogarniających” muzykę, z powodzeniem spełniających się w roli didżejów. Brawo!!!

Uczniowie bawili się świetnie do samego końca, a szczególnie chłopcy, którzy czuli się docenieni przez koleżanki, które zorganizowały zabawę właśnie dla nich z okazji ich święta.

Autor: Monika C.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.