11 LISTOPADA – UCZCIĆ WIELKIE ŚWIĘTO NAM WYPADA

W naszej szkole od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny oraz wpajamy szacunek dla polskich symboli narodowych: godła, biało – czerwonej flagi, hymnu i  języka polskiego.

11 listopada obchodzimy Dzień Niepodległości. Chcemy by uczniowie naszej szkoły byli świadomi roli i wymowy polskich symboli narodowych, a także by w przeddzień 11 listopada 2021r. zarówno szkoła jak i uczniowie wyglądali odświętnie i uroczyście, a kokardy narodowe i flagi zdobiły uczniów i szkołę podczas Narodowego Święta Niepodległości.
Narodowe Święto Niepodległości uczcimy poprzez samodzielnie wykonanie na lekcjach techniki symboli patriotycznych. Jak je zrobić? Podpowiadamy!

Autor: Agnieszka P.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.