UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W POLSCE

8 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel  z okazji zbliżającej się 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, obchodzony 11 listopada. Przygotowali go uczniowie z klasy VIII i VII pod opieką nauczyciela historii. W apelu udział wzięli uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły.

Akademia rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania Hymnu Polski – Mazurka Dąbrowskiego.W dalszej części spotkania wszyscy w skupieniu i ciszy wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych minionych lat przygotowanych przez młodych artystów. Następnie uczestnicy apelu wysłuchali krótkiej prelekcji na temat znaczenia Święta Niepodległości w Polsce.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zaciekawieniem uczestników szkolnego apelu.

Autor: Sylwester W.

Gallery with ID 972 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.