JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Niestety, w tym roku przedstawienie  w okresie przedświątecznym nie odbyło się, ponieważ wielu naszych aktorów się rozchorowało.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I-IIII mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i muzycznych. Tę cudowną historię dzieci przedstawiły w niezwykłej scenerii i oryginalnych kostiumach. To właśnie dzięki pomysłowości rodziców do „Betlejem” przybyli w pięknych strojach Józef i Maryja, królowie, aniołki, pastuszkowie. Przedstawienie przeplatane kolędami, pastorałkami w wykonaniu uczniów dostarczyło wielu emocji – niejednemu zakręciła się łezka w oku.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami.

Autor: Monika C.

Gallery with ID 1038 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.