PRZEDSZKOLAKI I UCZNIOWIE KLAS I-III ŚWIĘTOWAŁY DZIEŃ DZIECKA

„Dzień Dziecka” to cudowne święto, o którym pamiętamy wszyscy. 30 maja na uczniów klas I-III i przedszkolaków czekała moc atrakcji i wspaniałej zabawy z okazji ich święta.

Od rana byliśmy zaskakiwani różnymi niespodziankami. Pierwszą z nich był dmuchany zamek, który pojawił się na szkolnym boisku i zapraszał maluchy i tych nieco starszych do wesołych harców. Nikt nie potrafił się oprzeć…

Ale to nie wszystko. Odwiedzili nas również animatorzy i zaproponowali mnóstwo zabaw. Były więc ogromne bańki mydlane, zabawy z hula-hop, kolorowymi piłeczkami, krążkami czy chustą animacyjną. Nie zabrakło też kolorowych baloników. Prowadząca wyczarowała z nich przeróżne cuda: kotki, pieski, zajączki. Dla chętnych były piękne serduszka i świetliste miecze 😉 Obowiązkowo musieliśmy też spróbować popcornu – smakował jak nigdy wcześniej…

Wielką niespodzianką była wizyta pań z Koła Gospodyń Wiejskich, które przybyły do nas z wielkim koszem pełnym słodkości. Dziękujemy!!!

Zabawa była wyśmienita. Dopisała nam pogoda, humory i energia do  zabaw sportowych i przy muzyce. Nie zabrakło również smacznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Dziękujemy za wspaniały dzień pełen wrażeń i niespodzianek!

Autor: Monika C.

Gallery with ID 1163 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.