OBCHODY DNIA SĄSIADA

W niedzielę, 5 czerwca, po długiej przerwie mieszkańcy Młodzaw mogli się integrować i wspólnie bawić podczas kolejnych obchodów Dnia Sąsiada. Jego głównym celem było wspólne spędzenie czasu. Każde sąsiedztwo może świętować tak jak chce! Miarą sukcesu nie jest liczba uczestników czy skala imprezy, ale dobra atmosfera spotkania, a tej u nas nie brakowało.

O godzinie 16:00 dzieci z przedszkola i uczniowie klas z I-III naszej szkoły rozpoczęli imprezę, dając piękny popis umiejętności wokalnych i tanecznych. Było na co popatrzeć. Docenili to również licznie zgromadzeni widzowie, którzy nagrodzili młodych aktorów zasłużonymi brawami. Dzieci otrzymały również prezenty – piękne książeczki od przybyłego na imprezę Wojewody Świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza. O najmłodszych artystach nie zapomniały panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które przygotowały dla nich poczęstunek.

Było mnóstwo dobrej zabawy – nie zabrakło wspólnych tańców i śpiewów, a także pysznych potraw przygotowanych przez panie z  KGW. Dziękujemy za wspaniały dzień!

Autor: Monika C.

Gallery with ID 1172 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.