UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Rozpoczął się kolejny rok szkolny. Wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania stawiliśmy się dzisiaj w naszej placówce. Szczęśliwi, pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do codziennych zajęć.

O godz. 9.00 zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Pani Dyrektor Ilona Modrzewiecka przywitała wszystkich zgromadzonych, a szczególnie nowych nauczycieli,  uczniów i rodziców, po czym przekazała najważniejsze informacje.

Potem przeszedł czas na ślubowanie pierwszoklasistów. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani Dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Młodzawach. Dzieci otrzymały też piękne dyplomy i upominki.

Kochani pierwszoklasiści! Cieszymy się, że jesteście już pełnoprawnymi uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce.

O godzinie 10.00 swoją przygodę z edukacją i zabawą rozpoczęły przedszkolaki. Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte w naszej placówce. Na każdej buzi gościł uśmiech – mamy nadzieję, że tak już zostanie.

Jaki będzie ten rok szkolny? Nie wiemy. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mogli cieszyć się „stacjonarną” nauką aż do czerwca 2023 roku.

Autor: Monika C.

Gallery with ID 1195 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.