WYJAZD DO KINA UCZNIÓW KLAS I-VIII

Dzisiejszego dnia uczniowie klas I – VIII wybrali się do kina „Helios” w Kielcach. Po dotarciu na miejsce w podziale na grupy wiekowe udaliśmy się do sal kinowych. Uczniowie klas I – III obejrzeli poruszający film „KING: Mój przyjaciel lew”, opowiadający o rodzeństwu, które znajduje małe lwiątko – uciekiniera z lotniska. Maluch szybko staje się ich przyjacielem i należy go ochronić przed grożącym niebezpieczeństwem.

Uczniowie klas IV – VI spędzili miłe chwile podczas oglądania filmu „Lena i Śnieżek”. Śnieżek, to małe lwiątko, które uciekło od pary złodziejaszków.  Znalezione przez Lenę zwierzę musi być ukrywane przed wszystkimi.  Oczywiście dziewczynka nie wytrzymuje i zdradza swój sekret koledze. Od tego momentu zaczynają się kłopoty.

Młodzież z klas VII i VIII przeniosła się w świat fantastyki podczas oglądania filmu „Thor: miłość i grom”. Bóg Gromów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Podczas podróży czekają  na niego różne, niespodziewane przygody.

Po seansach filmowych wszyscy z uśmiechami na twarzach wrócili do swoich domów. Bardzo miłe rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Autor: Edyta S.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.