OGÓLNOPOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce.  Tego dnia w naszym przedszkolu czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zaraz po śniadaniu nauczyliśmy się krótkiego okrzyku, który towarzyszył nam przez cały dzień. Ten wyjątkowy czas rozpoczęliśmy od pogadanki na temat tego, co dzieci lubią w swoim przedszkolu. Następnie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy z gazetami. Bardzo uważnie słuchały poleceń i dokładnie je wykonywały. Wśród zabaw pojawiły się również przechodzenie pod liną oraz puchar komplementów. Przedszkolaki w parach losowały cukierki z karteczkami, na których zapisane były miłe słowa i pochwały skierowane do nich. Dzieci wykonywały również ćwiczenia na kartach pracy, z którymi świetnie sobie radziły. Było bardzo głośno i wesoło. Z sali przedszkolnej rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar maluszków i starszaków.

Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu upłynął w przyjemnej i życzliwej atmosferze. Zwieńczeniem wszystkich atrakcji były pamiątkowe zdjęcia w fotobudce i słodki poczęstunek. Na zakończenie wszyscy otrzymali odznaki super przedszkolaka.

Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać ten wyjątkowy dzień.

Autor: Iwona G.

Gallery with ID 1206 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.