AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Tradycyjnie, jak co roku, dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w akcji sprzątania świata. Jej celem jest promowanie od najmłodszych lat zasad dbania o środowisko.  Dzieci z wielką chęcią i radością włączyły się do akcji by posprzątać „Naszą Ziemię”. Przedszkolaki przed wyjściem na akcję otrzymały rękawiczki  i worki na śmieci. Akcja odbyła się w formie zabawy.  Dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, chronić ją, aby można było korzystać z jej uroków.

Coroczna akcja sprzątania świata jest świetną okazją do tego, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska  poprzez właściwe zachowanie.

Autor: Jolanta J.

Gallery with ID 1213 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.