NASZA SZKOŁA NA KOLEJNYM TURNIEJU W PIŃCZOWIE!

To już drugi nasz udział w zawodach sprawnościowych „DWA OGNIE”. Reprezentacja szkoły liczyła sześcioro uczniów, a w miksie naszej drużyny uczestniczyli: Alicja Doroz, Zuzanna Sakwa i Agata Maciąg oraz Mikołaj Grabda, Miłosz Cieśla, Michał Kosiara.Tego dnia była świetna zabawa, a nasi młodzi sportowcy walczyli dzielnie o każdy punkt. Rywalizowali z 4 innymi zespołami (SP Pińczów 1, 2, SP Bogucice oraz SP Kozubów) i byli jednymi z najmłodszych uczestników, mimo wszystko to kolejne doświadczenie w grach zespołowych dla naszej drużyny. Wielkie brawa za odwagę, walkę i zaangażowanie naszych pociech z Młodzaw!

Autor: Łukasz B.

Gallery with ID 1318 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.