WIZYTA I WYSTAWIENIE JASEŁEK W BUSKIM HOSPICJUM

Święta Bożego Narodzenia mają w sobie magiczny czar. Czekamy na nie cały rok i kiedy przychodzi ta chwila, staramy się być blisko siebie i mieć otwarte serca dla innych. Z okazji zbliżających się świąt uczniowie z klas I-III naszej szkoły odwiedzili Hospicjum im. Brata Alberta w Busku Zdroju w celu wystawienia bożonarodzeniowych Jasełek.

Już u progu zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani przez dyrektora placówki – Pana Jarosława Zatorskiego i innych pracowników. Po krótkich przygotowaniach wkroczyliśmy do sali wypełnionej podopiecznymi i zaprezentowaliśmy się najpiękniej, jak tylko potrafiliśmy. Przejęci obserwowaliśmy, z jak wielkim wzruszeniem pensjonariusze wysłuchali i obejrzeli przedstawioną historię Maryi i Józefa. W podziękowaniu za piękny dar serca zostaliśmy zaproszeni na słodki poczęstunek.

Wspólnym kolędowaniem, pięknymi życzeniami i upominkami prosto z serca pożegnaliśmy pensjonariuszy i pracowników hospicjum. W towarzystwie Maryi i Józefa, pasterzy, Trzech Króli oraz grona aniołów i krakowianek pacjenci mieli udział w tajemnicy narodzenia Pana Jezusa.

Autor: Monika C.

Gallery with ID 1343 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.