UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Nasza szkoła upamiętniła to wydarzenie 20 stycznia, goszcząc w swoich progach bardzo wiele osób. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.

Wśród gości zaproszonych na tę uroczystość i gorąco powitanych przez Panią dyrektor Ilonę Modrzewiecką znaleźli się: Pan Ryszard Barna – Wicestarosta Pińczowski, Pan Włodzimierz Badurak – Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów, Pan Andrzej Głogowiec – Prezes Wodociągów Pińczowskich, Pan Jarosław Zatorski – Dyrektor Hospicjum w Busku – Zdroju, Panowie Sołtysi oraz zaprzyjaźnione ze szkołą Panie z KGW „Młodzawy – Dziś i Jutro”.

Dzieci z przedszkola i uczniowie przygotowali wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Wnuki wykonały także bardzo pomysłowe i piękne upominki, którymi po występach obdarowały przybyłych gości.

Po części artystycznej zaprosiliśmy naszych seniorów na poczęstunek i zabawę przy muzyce. Okazało się, że dziadkowie potrafią się wspaniale bawić, szkoła tętniła życiem, śpiewem i tańcem do samego wieczora.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości i uśmiechu. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Po raz kolejny bardzo gorąco dziękujemy zaproszonym gościom za obdarowanie naszych uczniów i przedszkolaków słodyczami!

Autor: Ilona M.

Gallery with ID 1355 doesn't exist.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.