BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W naszym przedszkolu odbył się bal, podczas którego dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Każdy wyróżniał się swoim wyjątkowym strojem.

Zaraz po śniadaniu czekała na nas wielka niespodzianka. W sali przedszkolnej pojawił się wielki pluszowy miś. Początkowo widok gościa onieśmielał naszych przebierańców. Dzieci zadawały mu różne pytania, aby go lepiej poznać. Następnie przyszedł czas na wspólne zabawy. Bawiliśmy się w naśladowanie ruchów misia, tańczyliśmy z nim przy piosence „Jadą, jadą misie”, „Kaczuszki”, „Jedzie pociąg”.

Wizyta gościa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze. Ponadto dzieci miały okazję zaprezentować się w zabawnych gadżetach, które wylosowały z czarodziejskiego worka. Oczywiście nie zabrakło wspaniałego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Ten dzień był dla nas niezwykły i ekscytujący.  Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Autor: Iwona G.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.