UDZIAŁ W SPEKTAKLU TEATRALNYM

W dniu 22 lutego Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza w niezwykle udany sposób przedstawił uczniom klas I-III i starszym przedszkolakom jedną z ulubionych bajek dzieciństwa ich rodziców. W spektaklu teatralnym: „Jak Rumcajs Cypiska uratował” jasno i czytelnie zawarte są nieprzemijające wartości wychowawczo – edukacyjne, podbudowane głębokim morałem.

Twórcy bajki wraz z dzielnym Rumcajsem, piękną żoną Hanką zabrali nas na wycieczkę w głąb niesamowitego Rzacholeckiego Lasu. Celem wyprawy było odnalezienie zaginionego synka Cypiska i raz na zawsze rozprawienie się ze złem czającym się w głębi tego nieprzebytego boru.

Spektakl był roztańczony i rozśpiewany, co bardzo spodobało się najmłodszej publiczności. Mogliśmy się włączać się do śpiewu, podpowiadać i doradzać rodzicom, co mają robić, aby w trakcie poszukiwań syna ominąć wszelkie niebezpieczeństwa.

Przedstawienie zawierało cenne przesłanie stawiające na pierwszym miejscu takie wartości jak: dobroć, sprawiedliwość, lojalność, rodzina, życie w harmonii z otaczającą przyrodą.

P.S. Zdjęcia ze spektaklu pochodzą ze strony internetowej: Narodowy Teatr Edukacji

Autor: Monika C.

Gallery with ID 1378 doesn't exist.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.