KRÓLICZEK WIELKANOCNY – WARSZTATY W PRZEDSZKOLU

4 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty malowania figurek królika wielkanocnego i innych postaci kojarzących się ze Świętami Wielkanocnymi. Figurki te wykonane były z masy solnej, a dzieci przy ich dekorowaniu świetnie się bawiły.

W czasie kiedy prace małych artystów wysychały do naszej sali przybył prawdziwy Wielkanocny Króliczek aby pobawić się z naszymi przedszkolakami. Dzieci były zbijane balonem przez Królika, segregowały razem z nim kolorowe jajka do odpowiednich koszyków, przechodziły przez jajko oraz zakręcały Królika w chustę animacyjną. Bawiły się również w zabawę „Królik patrzy” i razem z nim tańczyły.

Na koniec zajęć zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie z naszym gościem i podziękowaliśmy mu za przybycie do nas. Dziękujemy również pani Karolinie za zorganizowanie tego spotkania.

Autor: Jolanta J.

zdjęcia…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.